Welkom

Website www.opvollekracht.nl vernieuwd

live

We hadden ook 'hits' uit andere landen, zoals Amerika, Zweden, Japan, Frankrijk en Singapore.

Kort na de oprichting van ons koor kwam op 26 augustus 2003 onze eerste website in de lucht. De afgelopen 10 jaar mochten we 72.809 bezoekers verwelkomen op deze site. Zij werder hier op de hoogte gehouden van het nieuws omtrent ons koor, welke optredens op het programma stonden en uiteraard bekeken zij de nieuwste foto's.

Van al onze bezoekers kwamen uiteraard de meesten uit Nederland, maar ook hadden we 'hits' uit andere landen, zoals Amerika, Zweden, Japan, Frankrijk en Singapore.

Een aantal andere feitjes:

  • De drukste dag was 8 april 2010, met 104 bezoekers.
  • Door de bezoekers werden in het ‘gastenboek’ 268 berichtjes geschreven.
  • In het ‘logboek’ werden 60 artikelen geplaatst.
  • Op de ‘foto’ pagina werden ongeveer 3600 foto’s getoond.

Hoewel de website nog voldeed aan de vereiste functionaliteit, was de techniek achter de website aan vernieuwing toe. Vandaar dat wij vanaf vandaag een nieuwe website in de lucht hebben. Het www.opvollekracht.nl adres is hetzelfde gebleven, maar de techniek achter de website en de presentatie van de website zijn volledig vernieuwd zodat we voor de aankomende jaren weer verzekerd zijn van een digitale link met onze fans en andere geïnteresseerden.

Dick Sperling